Beretės spalvą renkatės tuo pačiu principu kaip ir bet kokį rūbą, kuris yra arti Jūsų veido, jo spalva turėtų derėti prie Jūsų odos-plaukų spalvinio tipo. Odos-plaukų spalviniai tipai skirstomi : vasara, pavasaris, ruduo ir žiema. Aptarsime kiekvieną iš jų.

Vasara – tai labai dažnas mūsų šalies veido tipas, pilki plaukai ir šaltas odos atspalvis. Šiam veido tipui rekomenduojama visada rinktis šaltesnius rūbų atspalvius, pavyzdžiui, šalti mėlyni, rusvi atspalviai ypač pagyvins  Jūsų veidą.

summer typesummer skin type

Pavasaris – tai labai panašus į vasaros tipas ir jį labai lengva su juo sutapatinti. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad plaukų ir veido odos atspalviai yra šiltos spalvos. Todėl rūbus ir beretę rinkitės iš šiltesnių mėlynų, rusvų, žalių atspalvių.

spring skin typespring skin type

Ruduo – labai paprata atpažinti šį veido spalvinį tipą, kuriam būdingi visi šilti rusvi tonai. Atkreipkite dėmesį į po paveikslėliu nurodytas spalvas – jas reikėtu ir rinktis.

autumn skin typeautumn skin type

Žiemos veido spalvinis tipas – tai dažniausiai juodi arba labai išbalinti (žili) plaukai ir šaltas veido atspalvis.

winter skin typewinter skin type

Beretės spalvą patariame rinktis remiantis šiomis rekomendacijomis. Po kiekvienu paveiksliuku yra būtent to spalvinio tipo tinkantys atspalviai.

Bazinės spalvos – balta, juoda ir pilka dažniausiai tinka kiekvienam aprašytam tipui. Yra ir išimčių, pavyzdžiui, labai išblyškusiam veidui visai netiks juoda beretė, tuomet geriau rinktis tamsiai pilką spalvą, kuri pagyvins tokį veidą. Netinkama spalva prie veido daro Jus “senesnę” nei esate ištikrųjų, todėl labai svarbu žinoti kokiam veido spalviniam tipui Jus priklausote.

Paimkite veidrodėlį ir įvertinkite dabar savo veido, plaukų, akių spalvas.

Ekperimentuokite ir Jums būtinai pavyks atrasti savo spalvas ir jomis vadovautis visose situacijose.

Linkime sėkmės.

Soleretė komanda