Beretė – stilius ir komfortas viename. Beretė – stilingas, patogus, lengvai prie įvairios aprangos priderinamas galvos apdangalas. Jos tinka tiek moterims, tiek vyrams, tačiau, žinoma, dažniau jas dėvi dailiosios lyties atstovės.  Vyrams beretės – uniformos dalis. Skirtingų spalvų beretes dėvi kareiviai (Lietuvoje bordo spalvos beretes nešioja Krašto apsaugos savanorių pajėgų karia, raudonos – Karo policija ir pan.).

Jos išpopuliarėjo renesanso laikotarpiu. Beretes dėvėjo skirtingų luomų atstovai, ir vyrai, ir moterys. Šie galvos apdangalai buvo gaminami iš gelumbės, veltinio, aksomo,  puošiami įvairiomis aplikacijomis, amuletais, siuviniais, suvenyrais, plunksnomis, karpiniais ar kailiu. Manoma, kad į Lietuvos Didžiąją kunigaikštystę beretes iš Italijos atvežė Žygimanto Senojo žmona kunigaikštienė Bona Sforca.

Šiais laikais nešiojamos baskiškosios beretės (nedidelės, prigludusios prie galvos ir dažniausiai nešiojamos ant šono) išpopuliarėjo prieš Antrąjį pasaulinį karą. Tačiau Lietuvoje jos paplito po Antrojo pasaulinio karo. Šiuos galvos apdangalus ypač mėgo miesto bei kaimo inteligentija.

Beretės neretai vadinamos madisčių atributu, nes jas dažniausiai dėvi savitą, išskirtinį stilių turinčios merginos ar moterys. Jos renkasi ne tik neutralių spalvų – pilkos, juodos, baltos – beretes, tačiau savo stilių dažnai paįvairina ir ryškių spalvų beretėmis. Kaip jau minėjome, šiuos galvos apdangalus nesunkiai priderinsite prie įvairių drabužių bei avalynės. Puikiai atrodysite suderinę beretę su stilinga, puošnia suknele ir bateliais ar basutėmis. Ne prastesnį įvaizdį susikursite derindami beretę su džinsais, laisvalaikio marškinėliais ir sportiniais bateliais.

Svarbu paminėti, jog nedidelės beretės tinka lieknoms, žemo ūgio moterims ir merginoms. Masyvesnes beretes turėtų rinktis putlios, stambesnio veido moterys. Aukštoms bei lieknoms moterims labiausiai tiks megztos masyvios beretės.

Beretės gali būti mezgamos, veliamos iš vilnos. Galima rinktis lygią, su įvairiais raštais, ornamentais ir pan. Mados keičiasi, tačiau klasikinės vilnonės beretės visada išliks madingos. Būtent tokias siūloma įsigyti elektroninėje parduotuvėje Solerete. Mūsų siuvamos beretės – kokybės, stiliaus bei patogumo derinys. Jas dėvėdami ne tik puikiai atrodysite, suteiksite savo garderobui žaismingumo, romantiškumo, bet ir patogiai jausitės. Net pamiršite, kad ją dėvite.

Solerete – beretė, pirties kepurės ir ne tik

Prekiaujame ne tik beretėmis, bet ir pirties kepurėmis, stilizuotomis pirties kepurėmis, kepuraitėmis, pašiltukais. Visos prekės yra rankų darbo, pagamintos Lietuvoje iš natūralios vilnos. Jos tinka tiek moterims, tiek vyrams. Užsukite į mūsų internetinę parduotuvę, apžiūrėkite berečių asortimentą ir išsirinkite labiausiai patinkančią.

Pirkėjai mus vertina už prekių kokybę ir didelį spalvų asortimentą. Galite rinktis iš šių spalvų berečių: mėlyna, žydra, violetinė, geltona, balta, raudona, šviesiai rožinė, violetinė, avietinė, bordo, juoda, kreminė, pilka, ruda, žalia, skirtingi jų atspalviai. Gausesnį spalvų asortimentą būtų sunku kur nors surasti.

Tačiau jeigu vis dėlto nesuradote tinkamos spalvos beretės, galime ją pagaminti individualiai Jums, pagal specialius pageidavimus.  Susisiekite su mumis, išsakykite savo pageidavimus ir laukite, kol galėsite pasipuošti ypatingu, išskirtiniu galvos apdangalu.